9 brygada walczy z koronawirusem i zaprasza na szczepienia

i

Autor: arch. 9BBKPanc. Brygadowi ratownicy medyczni realizować będą szczepienia jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

9 brygada walczy z koronawirusem i zaprasza na szczepienia

2021-07-14 7:21

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej walczy z koronawirusem i już po raz drugi organizuje akcję szczepień przeciwko COVID‑19 dla mieszkańców Braniewa i okolic.

Wojskowy punkt szczepień otwarty zostanie w piątek (16 lipca) w Klubie 9BBKPanc. ( byłe Kasyno) przy ul. Sikorskiego 41 w Braniewie. Brygadowi ratownicy medyczni realizować będą szczepienia jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Punkt czynny będzie od godz. 8:00 do 12:00. Do dyspozycji będzie miał ponad 130 dawek preparatu. Nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja, ale na szczepienie zapraszani są jedynie pełnoletni niezaszczepieni chętni.

Przypomnijmy, że pierwsza tego typu otwarta akcja wojskowych szczepień została uruchomiona w sobotę (10 lipca) podczas pikniku w koszarach przy Al. Wojska Polskiego w Braniewie. W ciągu trzech godzin medykom z 9 brygady udało się zaszczepić wówczas prawie 60 chętnych.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."