KRYMINALNE

Auto spłonęło między budynkami mieszkalnymi w Braniewie

2024-01-09 20:35

Dzięki szybkiej akcji strażaków udało się uniknąć większych problemów. Kilka minut trwała akcja gaszenia pożaru auta dostawczego przy ulicy Moniuszki w Braniewie. Pojazd stanął w płomieniach w momencie, gdy samochód był zaparkowany pod oknami jednego z budynków mieszkalnych.

Zgłoszenie o pożarze samochodu na osiedlu przy ul. Moniuszki w Braniewie dotarło do braniewskich strażaków we wtorek, 09 stycznia około 9. 00 rano. Okazało się, że na miejscu palił się samochód dostawczy zaparkowany w pobliżu okien jednego z budynków.

Pożar wyglądał groźnie

Gdy strażacy dotarli na miejsce pożaru, ogień trawił kabinę pojazdu dostawczego, a płomienie stanowiły zagrożenie dla pobliskiego budynku. Strażacy oprócz gaszenia palącego się auta, musieli skupić się również na ochronie budynku mieszkalnego. Na szczęście płomienie nie przeniosły się na obiekt mieszkalny, chociaż wysoka temperatura spowodowała zniszczenie jednego z okien budynku.

Szybka akcja strażaków

Po kilku minutach pożar został ugaszony a pogorzelisko sprawdzone i dogaszone przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Lekarz przejechał pieszego i nie udzielił mu pomocy
Sonda
Czy czekasz na wiosnę 2024 i ciepłe dni?