Będzie dodatkowy dzień  dystrybucji darmowych maseczek ochronnych

i

Autor: www.pixabay.com Tym dniem będzie sobota 12 lutego.

Będzie dodatkowy dzień dystrybucji darmowych maseczek ochronnych

2022-02-11 6:27

W piątek (11 lutego) o godz. 19.00 kończy się akcja dystrybucji maseczek ochronnych, ale jest jeszcze szansa na ich zdobycie. Dodatkowym dniem dystrybucji będzie sobota 12 lutego. Akcja odbędzie się w Braniewskim Centrum Kultury.

W piątek (11 lutego) o godz. 19.00 kończy się akcja dystrybucji maseczek ochronnych, które Braniewo otrzymało od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Jednak w związku z tym, że miasto nie wydało jeszcze całej partii liczącej 85 tys. sztuk maseczek, postanowiło wyznaczyć dodatkowy dzień, w którym będzie można je odebrać. Tym dniem będzie sobota 12 lutego. Akcja odbędzie się w Braniewskim Centrum Kultury, gdzie również w sobotę, 12 lutego czynny będzie mobilny punkt szczepień przeciwko COVID -19.

Kolejna akcja szczepień w BCK-a

W sobotę, 12 lutego w godzinach 10:00-16:00 w Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie, przy ulicy Katedralnej 9 (wejście od strony kina), uruchomiony zostanie dla osób chętnych Mobilny Punkt Szczepień. W Punkcie można będzie zaszczepić się przeciwko COVID 19 jednodawkowym preparatem Firmy Jannsen Johnson & Johnson oraz preparatem Pfizer (dawką I , II lub III). Do punktu szczepień nie trzeba się wcześniej rejestrować. Szczepienia są przeznaczone dla osób pełnoletnich.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wojciech Fortuna o 50. rocznicy olimpijskiego złota
Sonda
Czy już złożyłeś wniosek o ponowne przeliczenie emerytury?