Bieg Małego Strażaka odbył się po raz czwarty!

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo

Bieg Małego Strażaka odbył się po raz czwarty!

2023-07-24 20:00

Ponad 100. uczestników wzięło udział w Biegu Małego Strażaka we Fromborku. Imprezę już po raz czwarty zorganizowali strażacy – ochotnicy z Fromborka.

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. To najkrótsze podsumowanie Biegu Małego Strażaka, który odbył się w niedzielę, 23 lipca we Fromborku. To zabawa w formie zawodów sportowych skierowana do najmłodszych, która została wymyślona przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku oraz działającej tam Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Frombork. Podobnie jak w ubiegłych latach, organizatorzy przygotowali tor przeszkód o lekkim stopniu trudności, który wytyczono na boisku sportowym przy ulicy Sanatoryjnej we Fromborku. Za cel postawili sobie upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu i zabawy oraz promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci.

„Arenę strażackiej sławy” pokonało ponad 100. małych i dużych uczestników.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"