WYDARZENIA

Braniewianie powitali Nowy Rok pod gwiazdami i z gwiazdami [ ZDJĘCIA ]

2024-01-02 2:07

Noc Sylwestrowa 2023/2024 przeszła już do historii, ale w Braniewie będzie pamiętana jeszcze długo. Dlatego, że wspólne pożegnanie starego 2023 i powitanie nowego – 2024 roku było tym razem wyjątkowo „bogate”.

After party i K.A.S.A. Kasowski – to gwiazdy, z którymi braniewianie pożegnali stary i przywitali Nowy Rok. To była jedna z większych takich sylwestrowych zabaw w regionie i pierwsza zorganizowana tak "na bogato" w Braniewie. Wspólna Sylwestrowa zabawa odbyła się w Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego w Braniewie. Było radośnie, głośno i bezpiecznie, bo nad spokojną zabawą czuwały służby miejskie i porządkowe.

- Zapamiętamy go jako doskonałą zabawę przy dobrej muzyce, w gronie tysięcy współmieszkańców oraz gości – relacjonuje wydarzenie Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa. Po takiej zabawie nie widzę innego wyjścia 2024 to musi być dobry rok – dodaje burmistrz.

Koncerty gwiazd nie były jedyną atrakcją nocy. O północy były wspólne życzenia i  pokaz cichych sztucznych ogni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Znani raperzy sprzed lat. Jeśli masz 30 lat i więcej, to możliwe, że dorastałeś przy ich muzyce!
Sonda
Wierzysz w przepowiednie Nostradamusa?