Braniewski Jarmark Mikołajkowy

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Braniewski Jarmark Mikołajkowy

2022-12-07 15:36

To będzie wyjątkowo klimatyczne oraz rozświetlone wydarzenie, któremu patronuje radio ESKA. Braniewski Jarmark Mikołajkowy w tym roku odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia w godzinach od 11:00 do17:00 na placu ks. prał. Tadeusza Brandysa w Braniewie.

Wśród jarmarkowych atrakcji nie zabraknie: warsztatów świętego mikołaja i spotkania z Mikołajem. Będą też: kiermasz bożonarodzeniowy z lokalnymi stoiskami z przetworami świątecznymi i zagroda z żywymi zwierzętami.

Miejska Biblioteka publiczna zaproponuje akcję pod hasłem „Książka pod choinkę”, a OTOZ Animals przeprowadzi zbiórkę karmy dla ich podopiecznych. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne.

Koncerty na scenie

Nie może zabraknąć sceny głównej, na której zaprezentują się skrzaty, śnieżynki i aniołki, w które wcielą się uczestnicy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury. Zaplanowano również występy zespołów seniorskich oraz zaproszonych gości. O godzinie 15:00 w wyjątkowym świątecznym koncercie zaprezentuje się Gosia Andrzejewicz.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Sonda
Czy pakujesz prezenty własnoręcznie?
Sonda
Czy pakujesz prezenty własnoręcznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE