Braniewski Jarmark Mikołajkowy

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Braniewski Jarmark Mikołajkowy

2022-12-07 15:36

To będzie wyjątkowo klimatyczne oraz rozświetlone wydarzenie, któremu patronuje radio ESKA. Braniewski Jarmark Mikołajkowy w tym roku odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia w godzinach od 11:00 do17:00 na placu ks. prał. Tadeusza Brandysa w Braniewie.

Wśród jarmarkowych atrakcji nie zabraknie: warsztatów świętego mikołaja i spotkania z Mikołajem. Będą też: kiermasz bożonarodzeniowy z lokalnymi stoiskami z przetworami świątecznymi i zagroda z żywymi zwierzętami.

Miejska Biblioteka publiczna zaproponuje akcję pod hasłem „Książka pod choinkę”, a OTOZ Animals przeprowadzi zbiórkę karmy dla ich podopiecznych. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne.

Koncerty na scenie

Nie może zabraknąć sceny głównej, na której zaprezentują się skrzaty, śnieżynki i aniołki, w które wcielą się uczestnicy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury. Zaplanowano również występy zespołów seniorskich oraz zaproszonych gości. O godzinie 15:00 w wyjątkowym świątecznym koncercie zaprezentuje się Gosia Andrzejewicz.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Sonda
Czy pakujesz prezenty własnoręcznie?
Sonda
Czy pakujesz prezenty własnoręcznie?