Bursztynową Miss Braniewa została Emilia Bęcka

i

Autor: Organizator: Bursztynowa Miss Polski

WYDARZENIA

Bursztynową Miss Braniewa została Emilia Bęcka

2024-07-08 13:00

Bursztynową Miss Braniewa została Emilia Bęcka. To wynik pierwszego konkursu eliminacyjnego Bursztynowej Miss Polski. Finał odbył się w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie.

Bursztynową Miss Braniewa została Emilia Bęcka. To wynik pierwszego konkursu eliminacyjnego Bursztynowej Miss Polski. Finał odbył się w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie w sobotę 06 lipca w ramach wydarzenia pod hasłem „Piękno i siła”. Bursztynowa Miss Braniewa ma 16 lat i 175 cm wzrostu. Jest uczennicą technikum logistycznego w Brzeszczach w powiecie oświęcimskim. Od 6 roku życia jest związana z różnymi stylami tańca: hip-hop, taniec towarzyski oraz taniec modern jazz. Uwielbia czytać książki, chodzić po górach oraz trenować na siłowni.

- Wiem, że jestem piękna, ale mam też swoje wady, jak każdy człowiek – powiedziała nam tuż po wygranej.

Emilia Bęcka oprócz tytułu Bursztynowej Miss Braniewa została także Bursztynową Miss Publiczności Braniewa. Zdobywczynię tytułu zobaczymy ponownie podczas finału konkursu Bursztynowa Miss Polski 2024, który odbędzie się 18 sierpnia w Sopocie.

A oto wszystkie utytułowane w Braniewie uczestniczki konkursu:

  • BURSZTYNOWA MISS BRANIEWA 2024 - Emilia Bęcka
  •  I BURSZTYNOWA VICE MISS BRANIEWA - Nikola Mośka
  •  II BURSZTYNOWA VICE MISS BRANIEWA - Magdalena Caputa
  • BURSZTYNOWA MISS PUBLICZNOŚCI BRANIEWA 2024 - Emilia Bęcka
  • BURSZTYNOWA MISS WAITW - Nikola Mośka
  • BURSZTYNOWA MISS OSADY MIĘDZY DRZEWAMI - Mirella Ciach

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"