Doświadczenie wzięło górę

i

Autor: www.pixabay.com Doświadczenie wzięło górę

Doświadczenie wzięło górę

2022-11-08 16:57

Pierwszy mecz trzeciej kolejki Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozpoczął się o falstartu. Drużyna Talent Team nie zebrała się w całości i oddała mecz drużynie De Reiger walkowerem 0:5.

Za to kolejny mecz rozgrzał zgromadzonych na orliku budowlanki kibiców za sprawą drużyny Apartamentu i Oldboys/FC2000. Od początku mecz był wyrównany. Co prawda zawodnicy Apartamentu częściej gościli na połowie przeciwnika, ale mądra gra w obronie Oldboys/FC200 kolejny raz dała efekt. Gdy wydawało, że mecz zakończy się sprawiedliwym remisem, na 3 minuty przed końcem, mocny strzał z rzutu wolnego, z dalszej odległości dał ważne, a zarazem niespodziewane zwycięstwo Oldboys 2:1 i awans na 3 miejsce w tabeli BALPN.

W trzecim meczu tej kolejki Mundurowi od początku przejęli przewagę z Amatorsami. W pierwszej połowie strzelili przeciwnikowi 4 bramki. Druga połowa była bardziej wyrównana. Dużo działo się pod jedną, jak i pod drugą bramką. Mundurowi strzelali kolejne bramki, ale Amatorsi grali do końca i udało im się zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatecznie Mundurowi pokonali Amatorsów 8:2.

Kolejnej bardzo wysokiej porażki doznała drużyna Baranków Bożych. Co prawda w pojedynku z faworyzowaną drużyną Słodkich Snów nie była faworytem, ale wydawało się, że po ostatnich wysokich porażkach pozbiera się i nawiąże bardziej wyrównaną walkę z kolejnym rywalem. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Zawodnicy grali indywidualnie, wdawali się w niepotrzebne i nie dające drużynie dryblingi, a straty piłki były błyskawicznie wykorzystywane przez doświadczonych graczy Słodkich Snów. Porażka 0:16 nie najlepiej świadczy o poziomie gry Baranków Bożych.

Pauzowała drużyna Granicy Zagaje

Polecany artykuł:

Oni mierzą się ze smogiem
Ranił nożem sąsiada, potem chciał popełnić samobójstwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE