Fromborski Bieg Copernicusa z atrakcjami towarzyszącymi

i

Autor: Klub "Zalew Frombork" Start biegu o godz. 10:00 na Fromborskiej Promenadzie, zakończenie w tym samym miejscu ok godz. 11:30.

Fromborski Bieg Copernicusa z atrakcjami towarzyszącymi

2021-08-05 13:17

W sobotę 07 sierpnia 2021 we Fromborku będzie się działo. Tego dnia odbędzie się III edycja Biegu Copernicusa, ale na tym nie koniec. Wokół biegu będzie dużo imprez towarzyszących.

Trwa odliczanie do III Fromborskiego Biegu Copernicusa. Na zamkniętych już listach startowych jest 140. zawodników. Bieg odbędzie się w sobotę 07 sierpnia. Start biegu nastąpi o godz. 10:00 z Fromborskiej Promenady, zakończenie ok godz. 11:30 w tym samym miejscu.

Promenada "biega" od rana

Bieg Copernicusa jest atrakcją samą w sobie,  ale na tym nie koniec. Wokół biegu będzie dużo imprez towarzyszących:

  • Zaprzyjaźnione Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza 07 sierpnia na promenadę już od 8:30. W trakcie festynu rodzinnego będzie można się nawet zaszczepić. Poza tym w programie: rodzinne gry i zabawy. Dodatkowo dla tych, którzy się zaszczepią gospodynie mają pakiet kulinarny i bezpłatny kupon z losem.
  • Podczas Fromborskiego Biegu Copernicusa dzięki uprzejmości WORD Elbląg na promenadzie będzie także symulator zderzeń, który pozoruje uderzenie czołowe pojazdu w stałą, nieruchomą przeszkodę z prędkością 6-10 km/h.

Uwaga kierowcy. Będą chwilowe utrudnienia

Start biegu nastąpi o godz. 10:00 z Fromborskiej Promenady, zakończenie ok godz. 11:30 w tym samym miejscu. Organizatorzy informują, że w tym czasie na terenie miasta będzie ograniczony ruch kołowy. W trakcie biegu czasowo wyłączone z ruchu będą następujące ulice: Promenada, Rybacka, Portowa, Basztowa, Szkolna, Mickiewicza, Błotna, Zielona, Braniewska, ZHP, Młynarska, Kwiatowa, Leśna, Krasickiego, Katedralna, Kopernika, Elbląska, Dworcowa.

- Już dziś serdecznie przepraszamy za te utrudnienia, a zarazem zapraszamy do odwiedzenia Promenady i do kibicowania zawodnikom - zachęcają i informują organizatorzy.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Holy Molly & Shanguy stworzyli rozgrzewający utwór na jesień. To będzie hit!

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest: