Można dostać laptop całkiem za darmo!

2021-10-22 8:52

Do 29 października, do godziny 15:00 w Sekretariacie Urzędu Miasta Braniewa lub w sekretariacie, każdej ze szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Braniewa (SP6, SP3, SP5.) można składać wnioski o komputery dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR.

W ramach wsparcia dziecko szkolne może otrzymać: komputer stacjonarny, laptop lub tablet. Wniosek musi dotyczyć osoby w wieku szkolnym (szkoła podstawowa, średnia). Osoba ta musi być mieszkańcem Braniewa (miasto) i mieć zameldowanie na stałe, bądź tymczasowe, musi być członkiem rodziny (krewnym w linii prostej, tj. rodzicie, dziadkowie, pradziadkowie/opiekunem prawnym), który był zatrudniony niegdyś w zlikwidowanych państwowych przedsiębiorstwach gospodarki rolnej i zamieszkiwał w miejscowości wskazanej w liście dokumentacji konkursowej.

Osoba, której dotyczy wniosek nie mogła otrzymać na własność lub w drodze użyczenia, w ostatnim roku oraz roku poprzedzającym rok złożenia przedmiotowego wniosku (tj. w roku 2020 i 2021), komputera stacjonarnego lub przenośnego będącego laptopem zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

Więcej informacji i dokumenty do pobrania na stronie.

Potężna wichura we Wrocławiu
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE