Musicie to zobaczyć! BCK zaprasza na pokaz najnowszego filmu braniewianki

i

Autor: arch. BCK

Musicie to zobaczyć! BCK zaprasza na pokaz najnowszego filmu braniewianki

2023-10-19 11:28

„Trzy samochody” to najnowszy film krótkometrażowy braniewianki Alicji Sokół. Pokaz specjalny połączony ze spotkaniem z reżyserką i autorami odbędzie się w listopadzie w Braniewskim Centrum Kultury.

Braniewianka Alicja Sokół to młoda reżyserka filmowa, studentka trzeciego roku w Warszawskiej Szkole Filmowej. Laureatka nagrody im. Lucjana Bokińca za film „Mój brat rybak” na 46 Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Współscenarzystka czwartego sezonu „Kontroli” i serialu „Random”. „Trzy samochody” to jej najnowszy film krótkometrażowy.

𝑇𝑟𝑧𝑦 𝑟𝑜𝑑𝑧𝑖𝑛𝑦 𝑢𝑘𝑟𝑎𝑖𝑛́𝑠𝑘𝑖𝑐ℎ 𝑢𝑐ℎ𝑜𝑑𝑧́𝑐𝑜́𝑤 𝑧𝑛𝑎𝑙𝑎𝑧ł𝑦 𝑎𝑧𝑦𝑙 𝑤 𝑛𝑎𝑑𝑚𝑜𝑟𝑠𝑘𝑖𝑒𝑗 𝑚𝑖𝑒𝑗𝑠𝑐𝑜𝑤𝑜𝑠́𝑐𝑖 𝑤 𝑃𝑜𝑙𝑠𝑐𝑒. 𝐾𝑎𝑧̇𝑑𝑎 𝑧 𝑛𝑖𝑐ℎ 𝑠𝑛𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑤𝑜𝑗𝑎̨ 𝑜𝑝𝑜𝑤𝑖𝑒𝑠́𝑐́ 𝑜 𝑛𝑖𝑒𝑏𝑒𝑧𝑝𝑖𝑒𝑐𝑧𝑛𝑒𝑗 𝑢𝑐𝑖𝑒𝑐𝑧𝑐𝑒 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑑 𝑤𝑜𝑗𝑛𝑎̨. 𝐼𝑐ℎ 𝑠𝑎𝑚𝑜𝑐ℎ𝑜𝑑𝑦 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑤𝑖𝑜𝑧ł𝑦 𝑤𝑟𝑎𝑧 𝑧 𝑛𝑖𝑚𝑖 𝑘𝑎𝑤𝑎ł𝑒𝑘 𝑡𝑟𝑎𝑔𝑖𝑐𝑧𝑛𝑒𝑗 ℎ𝑖𝑠𝑡𝑜𝑟𝑖𝑖 𝑖𝑐ℎ 𝑧̇𝑦𝑐𝑖𝑎, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑒 𝑗𝑢𝑧̇ 𝑛𝑖𝑔𝑑𝑦 𝑛𝑖𝑒 𝑏𝑒̨𝑑𝑧𝑖𝑒 𝑡𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚𝑜.

"Trzy samochody" to dyplomowy film dokumentalny wyprodukowany przez Warszawską Szkołę Filmową, miał swoją premierę w konkursie kwalifikującego do Oscara Warsaw Film Festival! Film został nominowany na 35. PFF America, czyli na Festiwalu Filmów Polskich w Chicago. Dużą częścią filmu są animacje, stworzone we współpracy z Aleksandrą Biedrzycką.

Musicie to zobaczyć!

Na pokaz najnowszego filmu braniewianki zaprasza Braniewskie Centrum Kultury. Pokaz specjalny połączony ze spotkaniem z reżyserką i twórcami filmu odbędzie się w środę (08 listopada 2023 r.) o godz. 17:00 w Kinie Baszta. W spotkaniu udział wezmą:

  • Kajetan Falkowski - autor zdjęć,
  • Kornel Duchaczek - dźwiękowiec,
  • Ihnatii Mozgunov - montażysta,
  • Aleksandra Biedrzycka - mieszkanka Braniewa oraz Studentka ASP w Krakowie, która tworzyła ilustracje do filmu "Trzy Samochody". 𝙋𝙤 𝙥𝙤𝙠𝙖𝙯𝙞𝙚 𝙛𝙞𝙡𝙢𝙪 𝙤𝙙𝙗𝙚̨𝙙𝙯𝙞𝙚 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙬𝙮𝙨𝙩𝙖𝙬𝙖 𝙥𝙧𝙖𝙘 𝙖𝙪𝙩𝙤𝙧𝙠𝙞, 𝙣𝙖 𝙠𝙩𝙤́𝙧𝙚𝙟 𝙯𝙤𝙗𝙖𝙘𝙯𝙮𝙘́ 𝙗𝙚̨𝙙𝙯𝙞𝙚𝙢𝙮 𝙢𝙤𝙜𝙡𝙞 𝙠𝙤𝙡𝙚𝙟𝙣𝙚 𝙚𝙩𝙖𝙥𝙮 𝙥𝙧𝙖𝙘 𝙣𝙖𝙙 𝙛𝙞𝙣𝙖𝙡𝙣𝙖̨ 𝙬𝙚𝙧𝙨𝙟𝙖̨ 𝙖𝙣𝙞𝙢𝙖𝙘𝙟𝙞.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

SZPILKI | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023
Sonda
Lepsza w bitwie była:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE