Narusa Beach Volley Cup! Trwają zapisy

i

Autor: arch. organizatora

SPORT i REKREACJA

Narusa Beach Volley Cup! Trwają zapisy

2023-08-04 13:55

Jako partner medialny przedsięwzięcia zapraszamy na otwarty turniej siatkówki plażowej „Narusa Beach Volley Cup”. Turniej odbędzie się 26 sierpnia na plaży we Fromborku.

Lato i wakacje to najlepszy czas na rekreację na świeżym powietrzu. A jeżeli w pobliżu ma się Frombork i Zalew Wiślany, to pobyt na plaży jest jak najbardziej wskazany. I taka okazja nadarzy się już w sobotę, 26 sierpnia. Tego dnia na plaży we Fromborku o godz. 10:00 odbędzie się otwarty turniej siatkówki plażowej „Narusa Beach Volley Cup”.

„Narusa Beach Volley Cup”

Za organizacją tego przedsięwzięcia stoją: siatkarska rodzina ze Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „Sparta” z Braniewa wraz z „SportbyJ” oraz Narusą Leśna Przystań. Turniej ma formułę OPEN, rozgrywany będzie w parach, a na zwycięzców czekają: puchary oraz nagrody pieniężne. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem radzimy się pospieszyć i zgłosić się już dziś. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 501 - 584 - 926. Wpisowe wynosi 50 zł. od pary. Zapisy potrwają do 14 sierpnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich
Sonda
Lubisz letnie festiwale muzyczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE