Narusa Beach Volley Cup! Trwają zapisy

i

Autor: arch. organizatora

SPORT i REKREACJA

Narusa Beach Volley Cup! Trwają zapisy

2023-08-04 13:55

Jako partner medialny przedsięwzięcia zapraszamy na otwarty turniej siatkówki plażowej „Narusa Beach Volley Cup”. Turniej odbędzie się 26 sierpnia na plaży we Fromborku.

Lato i wakacje to najlepszy czas na rekreację na świeżym powietrzu. A jeżeli w pobliżu ma się Frombork i Zalew Wiślany, to pobyt na plaży jest jak najbardziej wskazany. I taka okazja nadarzy się już w sobotę, 26 sierpnia. Tego dnia na plaży we Fromborku o godz. 10:00 odbędzie się otwarty turniej siatkówki plażowej „Narusa Beach Volley Cup”.

„Narusa Beach Volley Cup”

Za organizacją tego przedsięwzięcia stoją: siatkarska rodzina ze Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „Sparta” z Braniewa wraz z „SportbyJ” oraz Narusą Leśna Przystań. Turniej ma formułę OPEN, rozgrywany będzie w parach, a na zwycięzców czekają: puchary oraz nagrody pieniężne. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem radzimy się pospieszyć i zgłosić się już dziś. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 501 - 584 - 926. Wpisowe wynosi 50 zł. od pary. Zapisy potrwają do 14 sierpnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich
Sonda
Lubisz letnie festiwale muzyczne?