Nocny pożar w Pieniężnie. Spłonęło 8 wraków samochodowych!

2022-11-22 7:51

O 2:00 w nocy 22 listopada br. strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej gasili pożar na terenie jednej z posesji w Pieniężnie. Ogniem objęte były zgromadzone wraki pojazdów, opony oraz wyposażenie.

Ze zgłoszenia na numer alarmowy wynikało, że w Pieniężnie „pali się coś dużego”. I rzeczywiście strażacy – ochotnicy z Pieniężna, którzy przybyli tam jako pierwsi zobaczyli, że pożar dotyczy składowiska wraków samochodowych. Były tam zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.

Spłonęły nie tylko samochody

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne po ocenie sytuacji przystąpili do gaszenia pożaru, sprawdzając jednocześnie czy nie ma osób poszkodowanych. Z wykorzystaniem piany gaśniczej oraz wody pożar został ugaszony a pogorzelisko dokładnie sprawdzone i przeszukane. Jeszcze w trakcie akcji okazało się, że oprócz samochodowych wraków ogień strawił także gołębnik, w którym było ok. stu ptaków. Oso poszkodowanych nie znaleziono. Zarzewia ognia zostały dogaszone. Cała akcja trwała kilka godzin.

Pechowy listopad w Pieniężnie

To już drugi pożar, w którym spłonęły samochody, a do którego doszło w listopadzie br. w Pieniężnie. W sobotę (5 listopada)przy ulicy Kolejowej spalił się warsztat samochodowy i trzy znajdujące się w nim pojazdy.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wstrząsająca relacja mieszkańca Przewodowa "Boimy się cały czas, że to się powtórzy"
Sonda
Kupujesz już prezenty świąteczne dla bliskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE