Nocny pożar w Pieniężnie. Spłonęło 8 wraków samochodowych!

2022-11-22 7:51

O 2:00 w nocy 22 listopada br. strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej gasili pożar na terenie jednej z posesji w Pieniężnie. Ogniem objęte były zgromadzone wraki pojazdów, opony oraz wyposażenie.

Ze zgłoszenia na numer alarmowy wynikało, że w Pieniężnie „pali się coś dużego”. I rzeczywiście strażacy – ochotnicy z Pieniężna, którzy przybyli tam jako pierwsi zobaczyli, że pożar dotyczy składowiska wraków samochodowych. Były tam zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.

Spłonęły nie tylko samochody

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne po ocenie sytuacji przystąpili do gaszenia pożaru, sprawdzając jednocześnie czy nie ma osób poszkodowanych. Z wykorzystaniem piany gaśniczej oraz wody pożar został ugaszony a pogorzelisko dokładnie sprawdzone i przeszukane. Jeszcze w trakcie akcji okazało się, że oprócz samochodowych wraków ogień strawił także gołębnik, w którym było ok. stu ptaków. Oso poszkodowanych nie znaleziono. Zarzewia ognia zostały dogaszone. Cała akcja trwała kilka godzin.

Pechowy listopad w Pieniężnie

To już drugi pożar, w którym spłonęły samochody, a do którego doszło w listopadzie br. w Pieniężnie. W sobotę (5 listopada)przy ulicy Kolejowej spalił się warsztat samochodowy i trzy znajdujące się w nim pojazdy.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wstrząsająca relacja mieszkańca Przewodowa "Boimy się cały czas, że to się powtórzy"
Sonda
Kupujesz już prezenty świąteczne dla bliskich?