Nowe miejsca parkingowe we Fromborku

i

Autor: arch. UM we Fromborku Odbiór zmodernizowanego parkingu przy ul. ZHP we Fromborku.

Nowe miejsca parkingowe we Fromborku

2021-10-07 6:27

O 5 miejsc postojowych powiększył się parking przy bloku mieszkalnym nr 1 przy ul. ZHP we Fromborku. Była to kontynuacja poprzedniej inwestycji budowy parkingu, którego efektem było wybudowanie 10. miejsc postojowych.

Zakres prac na parkingu  objął wykonanie utwardzenia części drogi wewnętrznej oraz wykonanie dodatkowych 5 miejsc postojowych dla samochodów osobowych z płyt ażurowych.

Było 10, jest 15 miejsc parkingowych

Koszt inwestycji to ponad 15 tys. złotych i zostanie pokryty ze środków budżetu Gminy Frombork oraz środków pochodzących z budżetu Wspólnoty Mieszkańców ZHP 1.

- Inwestycja w znaczący sposób przyczyni się do poprawy wizerunku i bezpieczeństwa oraz rozwiąże problemy z brakiem miejsc parkingowych dla mieszkańców bloku – stwierdzili wspólnie obecni na tzw. odbiorze parkingu: zastępca burmistrza Fromborka Damian Krasiński, pracownicy Urzędu Miasta we Fromborku oraz przedstawiciele wykonawcy i wspólnoty mieszkaniowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wformie jak często jeść słodycze

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?