Obchody święta policji w Braniewie. Będzie festyn dla mieszkańców

i

Autor: arch. KPP Braniewo Policjanci zapraszają na festyn wspólnie z Polą, bohaterką profilaktycznych wierszyków.

Obchody święta policji w Braniewie. Będzie festyn dla mieszkańców

2023-07-20 15:26

Policjanci z Braniewa będą świętować wspólnie z mieszkańcami. Obchody Święta Policji odbędą się we wtorek 25 lipca na placu przed Bazyliką Mniejszą. Początek o godz. 11:00. W programie m.in. festyn z prezentacją sprzętu i atrakcjami dla dzieci.

We wtorek (25.07) w Braniewie odbędą się obchody Święta Policji. Obchody rozpoczną się o godz. 11:00 mszą św. w Bazylice Mniejszej pod wezwaniem św. Katarzyny. Następnie na placu przed Bazyliką zaplanowano uroczystą akademię, w trakcie której odbędzie się tradycyjna uroczystość  wręczenie odznaczeń oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne. Po zakończeniu tej części wydarzenia policjanci  zapraszają na festyn dla mieszkańców.

Będzie festyn dla najmłodszych mieszkańców i nie tylko

W programie: promocja policyjnej służby, prezentacja specjalistycznego sprzętu policyjnego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a dla najmłodszych zapewnione zostaną atrakcje w postaci gier i kolorowanek z Polą, bohaterką profilaktycznych wierszyków z książeczki pt. „Na ratunek Poli”.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wojewódzkie obchody Święta Policji w Łodzi
Sonda
Czy gen. Jarosław Szymczyk, były komendant główny policji, powinien był stracić stanowisko po eksplozji granatnika?