Od juniora do seniora. Miting Otwarcia Stadionu Miejskiego w Braniewie

i

Autor: MH Stadion Miejski w Braniewie jest już po remoncie.

Od juniora do seniora. Miting Otwarcia Stadionu Miejskiego w Braniewie

2023-07-04 23:55

Oddany po remoncie Stadion Miejski w Braniewie jest obiektem dla każdego – przypomina Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie i zaprasza na Miting Otwarcia Stadionu pod hasłem „Od juniora do seniora”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 08 lipca.

Zmodernizowany Stadion Miejski w Braniewie został oficjalnie oddany do użytku w czwartek 29 czerwca 2023 roku. Jako pierwsi stadion, a dokładnie murawę „odświeżonego” boiska mieli okazję wypróbować piłkarze podczas meczu otwarcia pomiędzy Oldbojami Zatoki Braniewo a reprezentacją Gwiazd Piłkarzy Polskich. W przerwie meczu na bieżnię wybiegli też lekkoatleci, którzy rozegrali przed zgromadzonymi widzami i gośćmi wydarzenia sztafetę.

Od juniora do seniora

W sobotę 08 lipca na nowym stadionie odbędzie się pierwsza po otwarciu impreza sportowa skierowana do wszystkich chętnych. Miting Otwarcia Stadionu pod hasłem „Od juniora do seniora” miał się odbyć pierwotnie już 02 lipca, ale kapryśna pogoda pokrzyżowała wówczas plany organizatorom, teraz wszyscy mają nadzieję, że nic złego się nie wydarzy. Miting Otwarcia Stadionu to będą zawody sportowe, podczas których rozegrane zostaną biegi, skoki w dal i skoki wzwyż. Zawodnicy którzy ukończą swoją konkurencję otrzymają pamiątkowy medal i certyfikat z osiągniętym wynikiem. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Udział w mitingu na stadionie jest bezpłatny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Pływałeś kiedyś jachtem?