Pechowy weekend. W Pieniężnie spalił się warsztat samochodowy

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Pożar warsztatu samochodowego w Pieniężnie.

Pechowy weekend. W Pieniężnie spalił się warsztat samochodowy

2022-11-07 8:16

O takich zdarzeniach mówi się potocznie, że to było szczęście w nieszczęściu. Do pożaru w warsztacie samochodowym w Pieniężnie doszło w nocy. I na szczęście nikogo tam wtedy nie było i nikomu nic się nie stało. Niestety spalił się warsztat i trzy samochody.

Zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego w Pieniężnie przy ulicy Kolejowej straż pożarna w Braniewie odebrała w sobotę (05 listopada 2022) około godz. 5:00 nad ranem.

Pożar w warsztacie samochodowym

Na miejsce pożaru natychmiast skierowano służby ratownicze. Strażacy ochotnicy z OSP Pieniężno po dotarciu na miejsce pożaru potwierdzili pożar pomieszczenia warsztatowego oraz znajdujących się wewnątrz trzech pojazdów osobowych i wyposażenia. Pożar powstał prawdopodobnie wcześniej, gdyż w chwili dotarcia ochotników z Pieniężna ogień dopalał pozostałości wyposażenia.

Spłonął warsztat i trzy samochody

Strażacy sprawdzili pogorzelisko, dogasili zarzewia ognia oraz wykluczyli obecność osób poszkodowanych. Teraz trwa wyjaśnianie przyczyny pożaru.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Tamara Arciuch
Sonda
Czy zakaz handlu w niedzielę i święta powinien być zniesiony?