Pierwsza drużyna Zatoki Braniewo ma nowego trenera

i

Autor: arch. MKS Zatoka Braniewo Daniel Kogut to były piłkarz i trener drużyny z Ornety.

Pierwsza drużyna "Zatoki Braniewo" ma nowego trenera

2021-09-03 23:58

Kilka dni po niespodziewanej dymisji Piotra Zająca udało się ściągnąć do Braniewa kolejnego szkoleniowca "Smoków z Braniewa". Nowym trenerem pierwszej drużyny "Zatoki Braniewo" został Daniel Kogut z Ornety.

Informacja o nowym trenerze pojawiła się zgodnie z zapowiedziami w piątek 03 września o godz. 19:47 na FB profilu Klubu MKS Zatoka Braniewo.

- Jak wiemy czas ten nie sprzyja by znaleźć i zatrudnić nowego trenera, gdyż większość wiąże się umowami na rundę lub cały sezon i jest w trakcie pracy. Jednakże klubowi naszemu udało się dojść do porozumienia z Danielem Kogutem z Ornety. Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Nowy trener z Ornety

Daniel Kogut urodził się 13.12.1987 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jeszcze do niedawna grał w pierwszej drużynie “Błękitnych Orneta” na pozycji pomocnika. A ostatnio był trenerem tejże drużyny, z którą notował bardzo dobre wyniki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Nowy Opel Astra - to już szósta generacja

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?