Pierwszy Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie

i

Autor: arch. CIS Braniewo Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

Pierwszy Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie

2021-03-08 23:51

To był pierwszy tak zorganizowany Dzień Kobiet w braniewskim CIS-ie. Delegacja z Centrum Integracji Społecznej odwiedziła uczestniczki realizowanych obecnie projektów. Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

Centrum Integracji Społecznej w Braniewie  jako podmiot ekonomii społecznej pomaga w powrocie do aktywności społecznej i zawodowej. Kobiety stanowią zdecydowaną większość realizowanych przez CIS projektów. Z powodu pandemii obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet miały ograniczony charakter. Panie otrzymały życzenia i symbolicznego kwiatka.

- Pielęgnowanie tradycji i miły gest to namiastka "normalności" w tym trudnym czasie - mówi Kamila Stankiewicz, dyrektor Centrum Integracji Społecznej w Braniewie.

Centrum Integracji Społecznej specjalizuje się w reintegracji zawodowej uczestników. Do korzystania z pomocy zaprasza zarówno panie jak i panów. Szczegóły w siedzibie centrum przy ul. Kościuszki 10 w Braniewie.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
Sonda
Czy dostałeś kiedyś niespodziewany prezent?