Pokazali, jak wyglądają bezpieczne wakacje w Braniewie

i

Autor: KPP Braniewo Pokazali, jak wyglądają bezpieczne wakacje w Braniewie

Miasto

Pokazali, jak wyglądają bezpieczne wakacje w Braniewie

2023-11-15 11:04

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. „Moje bezpieczeństwo podczas wakacji – praca policjantów oczami dziecka”. Razem ze zgłoszeniami braniewska komenda policji otrzymała 50 prac konkursowych. Przedstawiciele władz samorządowym wraz z Komendantem Powiatowym Policji wybrali po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Braniewa i powiatu braniewskiego, a wykonane w ramach niego prace nawiązywały do zadań policji w czasie wakacji, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa wśród dzieci.

Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy na temat bezpieczeństwa, propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci a także inspirowanie do kontaktu z policjantami i poszerzania wiedzy na temat ich pracy.

Po długich naradach, spośród 50 dostarczonych prac, jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsza dla dzieci z klas I-III, a druga dla uczestników klasy IV-VIII.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego odbędzie się 06 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w sali kinowej Braniewskiego Centrum Kultury.

K. PASZYK: ŻADNEMU SĘDZIEMU WŁOS Z GŁOWY NIE SPADNIE

Czy wiesz, co robią Ślązacy? Weź udział w naszym quizie

Pytanie 1 z 10
Gdy Ślązak seblyko, to znaczy, że:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE