Policjanci patrolując miasto odzyskali skradziony rower elektryczny

i

Autor: arch. KPP Braniewo

KRYMINALNE

Policjanci patrolując miasto odzyskali skradziony rower elektryczny

2023-10-24 7:43

Wyjątkowo czujne oko oraz policyjne doświadczenie funkcjonariusza patrolującego ulice Braniewa doprowadziło do odzyskania skradzionego roweru i zatrzymania złodzieja. Dzięki jego spostrzegawczości mężczyzna trafił do policyjnej celi i odpowie za swój czyn.

W niedzielę (22.10.23 r.) o godz. 22:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z braniewskich ulic zauważyli doskonale znanego im mężczyznę prowadzącego rower elektryczny. Jeden z funkcjonariuszy wykazał się wyjątkową czujnością i nie przejechał obojętnie. Miał wątpliwości, co do tego, czy rower jest własnością tego mężczyzny. Postanowił się zatrzymać i sprawdzić czy jego podejrzenia są słuszne. Okazało się, że policyjne oko go nie zawiodło, ponieważ rower zarejestrowany był jako utracony w wyniku kradzieży z włamaniem do której doszło na początku października na terenie miasta Braniewa.

55-latek odpowie za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Z kolei właściciel będzie mógł cieszyć się odzyskanym rowerem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps
Sonda
Który samolot uważasz za lepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE