Policjanci patrolując miasto odzyskali skradziony rower elektryczny

i

Autor: arch. KPP Braniewo

KRYMINALNE

Policjanci patrolując miasto odzyskali skradziony rower elektryczny

2023-10-24 7:43

Wyjątkowo czujne oko oraz policyjne doświadczenie funkcjonariusza patrolującego ulice Braniewa doprowadziło do odzyskania skradzionego roweru i zatrzymania złodzieja. Dzięki jego spostrzegawczości mężczyzna trafił do policyjnej celi i odpowie za swój czyn.

W niedzielę (22.10.23 r.) o godz. 22:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z braniewskich ulic zauważyli doskonale znanego im mężczyznę prowadzącego rower elektryczny. Jeden z funkcjonariuszy wykazał się wyjątkową czujnością i nie przejechał obojętnie. Miał wątpliwości, co do tego, czy rower jest własnością tego mężczyzny. Postanowił się zatrzymać i sprawdzić czy jego podejrzenia są słuszne. Okazało się, że policyjne oko go nie zawiodło, ponieważ rower zarejestrowany był jako utracony w wyniku kradzieży z włamaniem do której doszło na początku października na terenie miasta Braniewa.

55-latek odpowie za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Z kolei właściciel będzie mógł cieszyć się odzyskanym rowerem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps
Sonda
Który samolot uważasz za lepszy?