Policjanci z Braniewa zapraszają na  piknik profilaktyczny

i

Autor: www.pixabay.com

Policjanci z Braniewa zapraszają na piknik profilaktyczny [ Aktualizacja]

2022-09-19 8:53

Policjanci z Braniewa zapraszają na piknik profilaktyczny pod hasłem "Bezpieczny kierowca". Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 20 września 2022r. na placu przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie.

Aktualizacja 20.09.2022

Pogoda pokrzyżowała plany. Z powodu brzydkiej, deszczowej pogody organizatorzy odwołali zaplanowany na dziś (wtorek, 20.09.2022) piknik profilaktyczny pod hasłem „Bezpieczny kierowca”. Spotkanie miało się odbyć na placu przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie."Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które ze względu na deszczową pogodę straciłyby dużo na atrakcyjności. Dlatego zdecydowaliśmy się na przełożenie terminu pikniku” – informuje kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Termin spotkania jest właśnie ustalany.

***

Program wydarzenia obejmuje m.in.:

  • symulator dachowania
  • pojazd z talerzem stewarda
  • utrwalenie wiedzy z udzielania pierwszej pomocy
  • tor z alkogoglami
  • pokaz policyjnego sprzętu.

Organizatorzy zadbają w trakcie spotkania o edukację z zakresu bezpiecznej jazdy. Będzie można skorzystać z symulatora dachowania, będzie też pojazd z talerzem Stewarta. Podczas pikniku na mieszkańców czekać również będą strażacy, którzy utrwalą umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Start o godzinie 14:00. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Braniewie na piknik zapraszają: Braniewskie Centrum Kultury, Polska Krajowa Sieć Miast Cittaslow.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Nosorożce słuchają radia
Sonda
Uważasz, że Agata Buzek jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE