Policjanci z Braniewa zapraszają na  piknik profilaktyczny

i

Autor: www.pixabay.com

Policjanci z Braniewa zapraszają na piknik profilaktyczny [ Aktualizacja]

2022-09-19 8:53

Policjanci z Braniewa zapraszają na piknik profilaktyczny pod hasłem "Bezpieczny kierowca". Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 20 września 2022r. na placu przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie.

Aktualizacja 20.09.2022

Pogoda pokrzyżowała plany. Z powodu brzydkiej, deszczowej pogody organizatorzy odwołali zaplanowany na dziś (wtorek, 20.09.2022) piknik profilaktyczny pod hasłem „Bezpieczny kierowca”. Spotkanie miało się odbyć na placu przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie."Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które ze względu na deszczową pogodę straciłyby dużo na atrakcyjności. Dlatego zdecydowaliśmy się na przełożenie terminu pikniku” – informuje kom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Termin spotkania jest właśnie ustalany.

***

Program wydarzenia obejmuje m.in.:

  • symulator dachowania
  • pojazd z talerzem stewarda
  • utrwalenie wiedzy z udzielania pierwszej pomocy
  • tor z alkogoglami
  • pokaz policyjnego sprzętu.

Organizatorzy zadbają w trakcie spotkania o edukację z zakresu bezpiecznej jazdy. Będzie można skorzystać z symulatora dachowania, będzie też pojazd z talerzem Stewarta. Podczas pikniku na mieszkańców czekać również będą strażacy, którzy utrwalą umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Start o godzinie 14:00. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Braniewie na piknik zapraszają: Braniewskie Centrum Kultury, Polska Krajowa Sieć Miast Cittaslow.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Nosorożce słuchają radia
Sonda
Uważasz, że Agata Buzek jest dobrą aktorką?