Pytanie do mieszkańców: czy będziemy korzystać z połączenia kolejowego na trasie Braniewo - Malbork?

i

Autor: www.pixabay.com Narzekamy na brak połączeń, ale czy zamierzamy z nich korzystać?

Pytanie do mieszkańców: czy będziemy korzystać z połączenia kolejowego na trasie Braniewo - Malbork?

2021-02-04 23:51

Na co dzień narzekamy, teraz możemy się wypowiedzieć. Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe zaprasza do konsultacji w sprawie przywrócenia połączenia kolejowego na odcinku linii nr 204 Malbork – Braniewo przez Bogaczewo, Elbląg. Podstawowe pytanie brzmi: czy tego chcemy i czy będziemy korzystać z transportu kolejowego?

Konsultacje społeczne to dialog ze społeczeństwem pozwalający na zapoznanie się z opinią mieszkańców. Z kolei mieszkańcom dają możliwość realnego udziału, w tym przypadku w kształtowaniu infrastruktury transportu kolejowego. Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe przymierza się do realizacji projektu dotyczącego prac na linii kolejowej nr 204 na odcinku Malbork – Braniewo”. Żeby mieć pełen obraz sytuacji chcą poznać opinie mieszkańców na ten temat. Podstawowe pytanie brzmi: czy tego chcemy I czy będziemy korzystać z transportu kolejowego?

Do wyboru mamy ankietę konsultacyjną oraz spotkania konsultacyjno – informacyjne, które z uwagi na panującą pandemię odbędą się on-line. Konsultacje zostaną zorganizowane w lutym: 07, 15 i 17. Wszystkie niezbędne materiały, w tym również instrukcja dołączenia do spotkań dostępne są na stronie internetowej UM Braniewo.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Pod stadem jeleni załamał się lód

Powrót do szkoły. Pamiętasz coś z fizyki? To powinien być BANAŁ!

Pytanie 1 z 10
Jednostką siły jest: