Qurier Świętego Mikołaja dotarł do Fromborka

i

Autor: arch. Centrum Kulturalno - Biblioteczne we Fromborku Spełnili marzenia dzieciaków z domu dziecka z Ukrainy.

Qurier Świętego Mikołaja dotarł do Fromborka

2022-12-23 14:47

Spełnili marzenia 55. dzieciaków z domu dziecka z Ukrainy. Do Fromborka dotarł „Qurier Świętego Mikołaja”. To przedświąteczna akcja charytatywna Fundacji „Polki mogą wszystko”, która powstała z myślą o dzieciach.

„Qurier Świętego Mikołaja” to przedświąteczna akcja charytatywna Fundacji „Polki mogą wszystko”, która powstała z myślą o dzieciach. Fundacja podtrzymuje tradycje pisania listów do świętego Mikołaja i wraz z przedsiębiorcami z całej Polski realizuje marzenia.

Listy do św. Mikołaja

Akcja pojawiła się we Fromborku za pośrednictwem Centrum Kulturalno – Bibliotecznego. Pracownicy centrum pomogli w realizacji i wysłaniu zgłoszenia, a na zakończenie w imieniu Fundacji przekazali otrzymane paczki z prezentami najmłodszym uchodźcom z Ukrainy, którzy mieszkają tymczasowo w ośrodku Caritas we Fromborku.

Qurierzy spełniają marzenia

Akcja „Qurier Świętego Mikołaja” realizowana jest od 2009 roku. Do tej pory Qurierzy obdarowali już ponad 13 tys. dzieci.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Na dobre i na złe. Ulubieni bohaterowie składają świąteczne życzenia
Sonda
Wypatrujesz pierwszej gwiazdki?