Rolnik spod Pieniężna  znalazł balon. Sprawę badają odpowiednie służby

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie jest ilustracją tekstu.

Rolnik spod Pieniężna znalazł balon. Sprawę badają odpowiednie służby

2023-06-30 19:03

Mieszkaniec gminy Pieniężno na swojej posesji znalazł w piątek, 30 czerwca przedmiot przypominający balon. Od razu zawiadomił policję, która pojechała na miejsce zdarzenia i potwierdziła znalezisko.

Wojna na Ukrainie i hybrydowe działania zaczepne Rosji zwiększają czujność mieszkańców naszego kraju. W piątek 30 czerwca mieszkaniec gminy Pieniężno poinformował Komendę Powiatową Policji w Braniewie, że na swojej posesji znalazł podejrzanie wyglądający przedmiot przypominający balon, który mógł przylecieć znad do Polski znad Obwodu Królewieckiego.

- Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udali się funkcjonariusze policji, którzy potwierdzili znalezisko, o którym natychmiast poinformowane zostały służby wojskowe – mówi st. post. Justyna Romańczuk, rzecznik prasowy braniewskiej komendy.

Do sprawy na swoim Twitterze odniosło się Ministerstwo Obrony Narodowej.

Według wstępnych ustaleń znaleziony dziś w powiecie braniewskim obiekt to balon meteorologiczny. Sprawę obecnie badają odpowiednie służby.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Amerykanie na poligonie w Drawsku Pomorskim
Sonda
Wpierasz Ukrainę odkąd wybuchła tam wojna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE