Siedem medali wywalczyli młodzi judocy z Braniewa

i

Autor: arch. sekcja Judo MOS Zatoka Braniewo To kolejne trofea utalentowanej grupy zawodników sekcji Judo trenera Adama Dudka..

Siedem medali wywalczyli młodzi judocy z Braniewa

2021-12-07 15:56

Cztery złote, jeden srebrny i dwa brązowe – aż siedem medali wywalczyli młodzi judocy z Braniewa na Mikołajkowym Turnieju Judo dla Dzieci “X1 Tomita Cup” w Elblągu.

Po najwyższe laury w swoich kategoriach sięgnęli: Igor Łutaj, Szymon Stodolnik, Sebastian Gniadek i Bartek Piech. Srebro zdobył Ksawery Gudebski, trzecie miejsca na podium zajęli Leon Suchecki I Ksawery Gudebski. Wszyscy zawodnicy to podopieczni trenera Adama Dudka z sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu “Zatoka” w Braniewie.

Medaliści i debiutant

W zawodach debiutował Mateusz Szabat. Tym razem nie wywalczył medalowego miejsca i swoje walki zakończył na eliminacjach. Pokazał serce do walki stawiając czoła bardziej doświadczonym kolegom.

Też możesz być jednym z nich

Grupa judoków trenuje w poniedziałki,w środy i w piątki o godz. 17:30 w salce nad basenem w MOS "Zatoka" Braniewo..

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Niezbędnik wigilijny cz.14

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to: