Skradziony rower odzyskany przez braniewskich policjantów

i

Autor: www.pixabay.com

Skradziony rower odzyskany przez braniewskich policjantów

2022-10-14 7:25

Skradziony rower wrócił do swojego właściciela. Policjanci Zespołu do Spraw Wykroczeń braniewskiej komendy odzyskali rower, który zuchwały złodziej zdążył sprzedać w jednym z lombardów.

W niedzielę (09.10.2022r.) do braniewskiej komendy stawił się 54 – letni mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży roweru górskiego spod jego mieszkania. Do kradzieży doszło dwa dni wcześniej, to jest w piątek popołudniu.

Samodzielne poszukiwania nie dały rezultatu

Początkowo poszukiwania roweru prowadził sam pokrzywdzony. Gdy nie udało mu się odnaleźć roweru postanowił powiadomić o tym fakcie policjantów. Ci w pierwszej kolejności przystąpili do sprawdzenie wszelkich punktów zajmujących się kupnem i sprzedażą używanych rowerów. Intuicja oraz doświadczenie funkcjonariuszy sprawiły, że własność mężczyzny powróciła do niego.

Złodziej w rękach policji

Jak się okazało pewien 22 – letni mieszkaniec Braniewa następnego dnia po kradzieży sprzedał rower w jednym z lombardów. Policjanci szybko ustalili tożsamość mężczyzny a następnie udali się do niego z wizytą. Gdy do jego drzwi zapukali funkcjonariusze ten nie krył zdziwienia ich obecnością, przyznał się do kradzieży oraz dobrowolnie poddał się karze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Złota polska jesień z lotu ptaka
Sonda
Którą cyfrą w numerologii jesteś?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE