Służby podsumowały   weekend na drogach powiatu braniewskiego

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Auto kobiety dachowało.

Służby podsumowały weekend na drogach powiatu braniewskiego

2022-09-05 12:39

Praca na miejscu zdarzenia drogowego, uniemożliwienie dalszej jazdy nieodpowiedzialnym kierującym – tak w skrócie minął weekend policjantom powiatu braniewskiego. Funkcjonariusze przypominają, że każdy z nas może mieć wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach.

W niedzielę (04.09) służby ratunkowe, w tym strażacy i policjanci „drogówki” pracowali na miejscu zdarzenia w okolicy miejscowości Szalmia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadąca toyotą kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzyła w przydrożne drzewo. Auto kobiety dachowało. Kierująca opuściła pojazd o własnych siłach, a następnie trafiła pod opiekę medyków.

"Promile" za kółkiem

W trakcie ostatniego weekendu policyjne patrole interweniowały m.in. wobec kierowców pod działaniem alkoholu, czy tych, którzy za tzw. „kółko” wsiedli pomimo cofniętych uprawnień. Wśród zatrzymanych kierujących znalazł się także nietrzeźwy rowerzysta, który włączył się do ruchu mając 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Apel o ostrożność i rozwagę

Policjanci cały czas apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Zenek Martyniuk śpiewa w trakcie wywiadu piosenkę Andrzeja Rosiewicza „Zenek blues''!
Sonda
Lubiłeś/aś przeboje Violetty Villas?