Smoki musiały uznać wyższość rywala

Autor: Instagram MKS Zatoka Braniewo/fot. Agnieszka Karolińska Smoki musiały uznać wyższość rywala

sport

Smoki musiały uznać wyższość rywala [ZDJĘCIA]

2023-09-25 8:33

Po serii 19 spotkań bez porażki zawodnicy MKS Zatoka Braniewo przegrali na własnym boisku z zawodnikami Sokół Ostróda 1:4.

Smoki z Zatoki spotkały się na własnym boisku z liderem tabeli klasy okręgowej grupy 2. Po ciekawej, ale bezbramkowej pierwszej połowie meczu, goście rozstrzelali się w trakcie kolejnych 45 minut.

Dawid Sznaza cztery razy musiał wyciągać piłkę z siatki, ale bramkarz Zatoki wielokrotnie w tym meczu bronił bardzo trudnych piłek.

Kolejny mecz braniewianie rozegrają w najbliższą sobotę z drużyną Start Nidzica.

Emilia Dankwa ma wyjątkową urodę. „Czasem słyszę na castingu, że nie pasuję do słowiańskiej rodziny”

Quiz. Niezapomniane piosenki z filmów i seriali PRL. Kto wykonywał te przeboje?

Kto śpiewał utwór „Czterdzieści lat minęło” w serialu „Czterdziestolatek” (1975)?