Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Nowicy

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo ( bryg. Ireneusz Ścibiorek )

Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Nowicy

2020-10-02 23:53

Do zdarzenia doszło w miejscowości Nowica w gminie Wilczęta. W chwili dojazdu na miejsce pierwszych jednostek straży pożarnej ogniem objęta była cała konstrukcji budynku gospodarczo – magazynowego. Na szczęście ogień z płonącego budynku nie przeniósł się na obiekty znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Jako pierwsi działania gaśnicze rozpoczęli strażacy – ochotnicy z terenu gminy Wilczęta. W trakcie dołączyli do nich strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażacy – ochotnicy reprezentujący OSP Stare Siedlisko oraz OSP Gładysze.

Strażacy po około godzinie trwających działań gaśniczych ugasili pożar obiektu oraz zgromadzonych wewnątrz materiałów. Pogorzelisko zostało sprawdzone i przeszukane a ukryte zarzewia ognia dogaszone.

W działaniach gaśniczych wykorzystano również ciągnik rolniczy przy pomocy którego usunięto część spalonej i zawalonej konstrukcji budynku.

Borowa : 88-latka spłonęła wraz z dwojgiem dzieci! Najstarszy syn wyskoczył przez okno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE