Strażacy z Braniewa rozpoczęli wodne patrole

2023-06-21 8:15

Bezpieczeństwo nad wodą to główny cel służb mundurowych. Łódź należąca do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie została zwodowana w Starej Pasłęce i zacumowana w bezpośrednim sąsiedztwie straży pożarnej w Braniewie.

Łódź przez całe lato będzie stacjonowała na wodzie w pobliżu Komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, co zdecydowanie skróci czas reakcji w przypadku zdarzeń na wodzie. Strażacy realizować będą w wakacje cykliczne patrole rzeki Pasłęki oraz akwenu Zalewu Wiślanego, zwracając uwagę na bezpieczny wypoczynek nad wodą.

Bezpieczne Wakacje 2023

Łódź braniewskich strażaków wyposażona jest w sprzęt ratowniczy niezbędny do prowadzenia działań na akwenach wodnych.Na początek strażacy skontrolowali koryto rzeki Pasłęki pod względem możliwości wodowania jednostek pływających oraz lokalizacji ewentualnych miejsc kąpieli.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Dwa lata korków! Koszmar kierowców w Warszawie właśnie się zaczyna
Sonda
Pływałeś/pływałaś kiedyś po oceanie?