Strażacy z Braniewa zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa

i

Autor: www.pixabay.com Krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem.

Strażacy z Braniewa zapraszają do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa

2022-08-29 11:14

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Akcja przeprowadzona zostanie 30 sierpnia br. /wtorek/ w godz. 08:15 – 11:15 w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

„Zostań ratownikiem życia. Oddaj krew” – to hasło akcji poboru krwi, na którą zapraszają rycerze św. Floriana z Braniewa. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Akcja przeprowadzona zostanie 30 sierpnia br. /wtorek/ w godz. 08:15 – 11:15 w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Krew darem życia

Udział w zbiórce krwi może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec. Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości strażacy zapraszają do honorowego oddawania krwi w siedzibie straży pożarnej /Braniewo ul. Plac Strażacki 2/.

- Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! Serdecznie zapraszamy do udziału – apelują organizatorzy akcji.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Postęp prac na przekopie Mierzei Wiślanej
Sonda
Będziesz ogladać Taniec z Gwiazdami 2022?