Moro Mikołaje chcą wspomóc dzieci z placówki “Mój dom” w Ornecie

i

Autor: arch. 43blp Do zbiórki "Moro Mikołaje" może dołączyć każdy chętny.

Moro Mikołaje chcą wspomóc dzieci z placówki “Mój dom” w Ornecie

2020-12-10 7:01

Moro Mikołaje to żołnierze – terytorialsi z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie. Przed świętami Bożego Narodzenia chcą wspomóc dzieci z placówki “Mój dom” w Ornecie. “Sprawmy razem uśmiech dzieciom – zachęcają do udziału w akcji charytatywnej.

“Sprawmy razem uśmiech dzieciom”. Taka idea przyświeca przedświątecznej akcji zorganizowanej przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej z Braniewa. W ramach inicjatywy pod hasłem “Moro Mikołaje” chcą wspomóc dzieci z placówki “Mój dom” w Ornecie.

- Zbieramy: słodycze, nowe gry, puzzle, zabawki edukacyjne, środki pielęgnacyjne dla dzieci i młodzieży - mówi kpr Krzysztof Caban z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie.

“Mój dom” w Ornecie to placówka opiekuńczo – wychowawcza zapewniająca swoim wychowankom całodobową opiekę. Potrzeb w takim miejscu jest wiele.

Do zbiórki "Moro Mikołaje" może dołączyć każdy chętny. Informacje i kontakt: 668 914 257. Akcja potrwa do 20 grudnia.

Szkolenie ochotników do WOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE