Uwaga! 01 września w Braniewie zawyją syreny

i

Autor: www.pixabay.com

Uwaga! 01 września w Braniewie zawyją syreny. Wyjaśniamy dlaczego

2023-08-31 19:02

01 września to ważna data z kart historii Polski. W tym roku 01 września obchodzić będziemy 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jak co roku z tej okazji na terenie Powiatu Braniewskiego włączone zostaną syreny alarmowe, by w ten sposób oddać cześć bohaterom tej wojny.

W tym roku 01 dzień września, to jeszcze nie początek roku szkolnego, ale jest to także ważna data z kart polskiej historii. Jak co roku 01 września obchodzić będziemy kolejną, tym razem 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. O godz. 12:00 w całej Polsce, także na  terenie Powiatu Braniewskiego włączone zostaną na minutę syreny alarmowe, by w ten sposób oddać cześć bohaterom tej wojny. Uruchomienie syren nastąpi w ramach corocznego treningu Wojewódzkiego Systemu Wykrywania i Alarmowania. Sygnał alarmowy nadany zostanie dźwiękiem ciągłym i trwał będzie trzy minuty.

Zawyją syreny

Prosimy o podzielenie się tą informacją z najbliższymi oraz innymi osobami przebywającymi na terenie Braniewa i powiatu braniewskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Sonda
Wyjazd do, którego miasta bardziej cię cieszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE