Uwaga! 01 września w Braniewie zawyją syreny

i

Autor: www.pixabay.com

Uwaga! 01 września w Braniewie zawyją syreny. Wyjaśniamy dlaczego

2023-08-31 19:02

01 września to ważna data z kart historii Polski. W tym roku 01 września obchodzić będziemy 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jak co roku z tej okazji na terenie Powiatu Braniewskiego włączone zostaną syreny alarmowe, by w ten sposób oddać cześć bohaterom tej wojny.

W tym roku 01 dzień września, to jeszcze nie początek roku szkolnego, ale jest to także ważna data z kart polskiej historii. Jak co roku 01 września obchodzić będziemy kolejną, tym razem 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. O godz. 12:00 w całej Polsce, także na  terenie Powiatu Braniewskiego włączone zostaną na minutę syreny alarmowe, by w ten sposób oddać cześć bohaterom tej wojny. Uruchomienie syren nastąpi w ramach corocznego treningu Wojewódzkiego Systemu Wykrywania i Alarmowania. Sygnał alarmowy nadany zostanie dźwiękiem ciągłym i trwał będzie trzy minuty.

Zawyją syreny

Prosimy o podzielenie się tą informacją z najbliższymi oraz innymi osobami przebywającymi na terenie Braniewa i powiatu braniewskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Sonda
Wyjazd do, którego miasta bardziej cię cieszy?