Narkotyki

i

Autor: KPP Braniewo W aucie miał ponad pół kilograma narkotyków. Został tymczasowo aresztowany

W aucie miał ponad pół kilograma narkotyków. Został tymczasowo aresztowany

2021-05-05 10:10

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego, którego zatrzymali kryminalni. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków- amfetaminy i marihuany. Podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z braniewskiego wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego może posiadać znaczą ilość zabronionych substancji.

Funkcjonariusze gromadzili i dokładnie weryfikowali wszelkie informacje, po tym przystąpili do zatrzymania podejrzanego. Z ustaleń policjantów wynikało, że 24-latek podróżował swoim autem w okolicach Braniewa. Osobowy mercedes został zatrzymany do kontroli, za kierownicą pojazdu siedział 24-latek, który w tym czasie przewoził jeszcze dwie osoby.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków – amfetaminy i marihuany. Z miejsca kontroli kierowca i pasażerowie trafili do policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych substancji.

W braniewskim sądzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Czynności w tej sprawie trwają.

Marihuana warta 4,5 mln złotych przemycona w transporcie kalafiorów!

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE