Narkotyki

i

Autor: KPP Braniewo W aucie miał ponad pół kilograma narkotyków. Został tymczasowo aresztowany

W aucie miał ponad pół kilograma narkotyków. Został tymczasowo aresztowany

2021-05-05 10:10

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego, którego zatrzymali kryminalni. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków- amfetaminy i marihuany. Podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z braniewskiego wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego może posiadać znaczą ilość zabronionych substancji.

Funkcjonariusze gromadzili i dokładnie weryfikowali wszelkie informacje, po tym przystąpili do zatrzymania podejrzanego. Z ustaleń policjantów wynikało, że 24-latek podróżował swoim autem w okolicach Braniewa. Osobowy mercedes został zatrzymany do kontroli, za kierownicą pojazdu siedział 24-latek, który w tym czasie przewoził jeszcze dwie osoby.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków – amfetaminy i marihuany. Z miejsca kontroli kierowca i pasażerowie trafili do policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych substancji.

W braniewskim sądzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres dwóch miesięcy. Czynności w tej sprawie trwają.

Marihuana warta 4,5 mln złotych przemycona w transporcie kalafiorów!

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?