W Braniewie pojawiły się przedświąteczne niespodzianki [ZDJĘCIA]

i

Autor: MH Świąteczne dekoracje cieszą się dużym zainteresowaniem.

W Braniewie pojawiły się przedświąteczne niespodzianki [ZDJĘCIA]

2020-12-14 22:41

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. W świąteczny nastrój wprowadzają m.in. pięknie oświetlone ulice i place. W tym roku w Braniewie pojawiło się ich więcej niż zazwyczaj. Nowe instalacje świetlne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych.

W tym roku w Braniewie z powodu pandemii nie odbędą się dwa ważne i wyczekiwane przez mieszkańców wydarzenia związane z okresem świąteczno – noworocznym. Odwołując wspólną wigilię oraz wspólne pożegnanie starego i przywitanie nowego roku - Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa obiecał inną przedświąteczną niespodziankę.

Już wiemy co to jest.  To nowa instalacja świetlna, w którą ozdobiony został plac przy poczcie głównej. Nowa dekoracja świąteczna pojawiła się także na placu przed Bazyliką Mniejszą. Jest to druga pocztówka świetlna  z napisem nad ramką “Wesołych świąt”.

Nowe instalacje świetlne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych.

- Dawno mnie tu w Braniewie nie było. Przyjechałem na święta,a tu taka niespodzianka. W końcu mamy świąteczne dekoracje uliczne, jest na co popatrzeć – mówi jeden z fotografujących świąteczne iluminacje.

Świąteczne ozdoby to także choinki. Największa i żywa stanęła na placu przy Bazylice Mniejszej, dwie mniejsze i sztuczne, ładnie oświetlone ustawiono na placu przy Rondzie Andersa i na placu przed zegarem słonecznym. Dekorowane świątecznie są także latarnie na głównych ulicach miasta.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Projekt oświetlone miasta - Łódź

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?