W Braniewie spotkali się najlepsi strzelcy

i

Autor: fanpejdż Starostwo Powiatowe w Braniewie W Braniewie spotkali się najlepsi strzelcy

W Braniewie spotkali się najlepsi strzelcy

2021-09-01 9:21

Na strzelnicy wojskowej 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyły się zawody strzeleckie z okazji 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej i 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Strzelcy konkurowali w trzech kategoriach: cywile mężczyźni, kobiety oraz służby mundurowe. Strzelano z karabinka AR-15 Busmaster na odległość 100 metrów. Dzieci i młodzież strzelała z karabinka pneumatycznego oraz rzucała granatem ćwiczebnym na skupienie.

Zawody strzeleckie były również okazją do wręczenia pamiątkowych medali oraz dyplomów uczniom szkół podstawowych oraz dorosłym, którzy wspierają krzewienie idei patriotycznych.

W tegorocznych zawodach wzięło udział 86 osób dorosłych i 36 dzieci i młodzieży. Najlepsi strzelcy otrzymali puchary i dyplomy. Organizator zawodów dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów strzeleckich. Turniej został dofinansowany ze środków Powiatu Braniewskiego.

Postrzelona kaczka Emi
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE