W Braniewie zamiast radiowozu będzie krwiobus

i

Autor: arch. KPP Braniewo Będzie to pierwsza w 2023 roku zbiórka krwi prowadzona w mobilnym punkcie.

W Braniewie zamiast radiowozu będzie krwiobus

2023-01-09 6:56

Oddaj z nami krew – apelują do mieszkańców braniewscy policjanci. We wtorek, 10 stycznia przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, przy ul. Moniuszki 11a, na donatorów będzie czekał krwiobus.

Krwiodawcy z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie zapraszają do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się we wtorek (10.01.2023 r.) w mobilnym punkcie przy braniewskiej komendzie.

Bądź tam razem z nami i pomóż tym, którzy tak bardzo potrzebują Twojej krwi – apelują organizatorzy.

Krwiobus będzie czekał na donatorów przy ul. Moniuszki 11a. Rejestracja dawców odbędzie się w godz. od 8:00 do 11:00.

Wskazówki dla początkujących

Organizatorzy przypominają o zabraniu wymaganych dokumentów tożsamości i posiadanych legitymacji Honorowego Dawcy Krwi. Każdy kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty i wyspany. Każdy kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku ( np. pieczywo, chuda wędlina, warzywa, owoce) i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 h przed oddaniem krwi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Odlotowa kamienica w stolicy! Takiej iluminacji nie widzieliście
Sonda
Czy USA nadal powinno utrzymywać prawo do powszechnego posiadania z broni?