W  powiecie braniewskim silnie padało i grzmiało

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Przewrócone drzewa uszkodziły również pobocza dróg powiatowych.

W powiecie braniewskim silnie padało i grzmiało

2022-08-24 8:04

W nocy z wtorku na środę (23/24.08.2022) przez powiat braniewski przetoczyły się silne burze z dużymi opadami deszczu. Najwięcej pracy z usuwaniem powstałych szkód mieli strażacy na obszarze gminy Pieniężno i Lelkowo.

Silnie padało i grzmiało. W godzinach wieczornych (23.08.2022) burze które pojawiły się na terenie powiatu braniewskiego zaangażowały do działań strażaków. Najwięcej pracy mieli strażacy na obszarze gminy Pieniężno i Lelkowo.

Połamane drzewa, uszkodzony dach

Połamane drzewa, konary oraz uszkodzony dach budynku w Plutach przez spadające drzewo. Aby dotrzeć do działań strażacy musieli przedzierać się przez odcinki dróg które były zatarasowane. W działaniach uczestniczyli strażacy ochotnicy z OSP Pieniężno, Płyty, Kierpajny Wielkie oraz OSP Wyszkowo.

Silnie padało i grzmiało

Przewrócone drzewa uszkodziły również pobocza dróg powiatowych. Strażacy zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie pojawiających się wyładowań atmosferycznych.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie tajemnice
Sonda
Które jesienne kwiaty na balkon podobają Ci się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE