W  powiecie braniewskim silnie padało i grzmiało

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Przewrócone drzewa uszkodziły również pobocza dróg powiatowych.

W powiecie braniewskim silnie padało i grzmiało

2022-08-24 8:04

W nocy z wtorku na środę (23/24.08.2022) przez powiat braniewski przetoczyły się silne burze z dużymi opadami deszczu. Najwięcej pracy z usuwaniem powstałych szkód mieli strażacy na obszarze gminy Pieniężno i Lelkowo.

Silnie padało i grzmiało. W godzinach wieczornych (23.08.2022) burze które pojawiły się na terenie powiatu braniewskiego zaangażowały do działań strażaków. Najwięcej pracy mieli strażacy na obszarze gminy Pieniężno i Lelkowo.

Połamane drzewa, uszkodzony dach

Połamane drzewa, konary oraz uszkodzony dach budynku w Plutach przez spadające drzewo. Aby dotrzeć do działań strażacy musieli przedzierać się przez odcinki dróg które były zatarasowane. W działaniach uczestniczyli strażacy ochotnicy z OSP Pieniężno, Płyty, Kierpajny Wielkie oraz OSP Wyszkowo.

Silnie padało i grzmiało

Przewrócone drzewa uszkodziły również pobocza dróg powiatowych. Strażacy zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie pojawiających się wyładowań atmosferycznych.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie tajemnice
Sonda
Które jesienne kwiaty na balkon podobają Ci się najbardziej?