Wakacyjna Strefa Dziecka po raz drugi w Braniewie

i

Autor: arch. BCK

Wakacyjna Strefa Dziecka po raz drugi w Braniewie

2023-07-27 8:34

Zapowiada się "białe szaleństwo" w środku lata. Ostatni piątek lipca w Braniewie upłynie pod znakiem zabawy w wakacyjnej strefie dziecka. 28 lipca 2023 roku najmłodsi mieszkańcy opanują Amfiteatr Miejski im. H. Mrozińskiego, a jedną z atrakcji będzie "piana party".

To będzie coś „co tygryski lubią najbardziej”. Braniewskie Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” jak co roku w wakacje pamiętają o najmłodszych i z myślą o nich przygotowali wakacyjne strefy dziecka, które odbywają się w braniewskim amfiteatrze. Pierwsza z nich odbyła się 14 lipca i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wakacyjna strefa dziecka

Kolejne spotkanie już w piątek 28 lipca. Od godz. 14:00 w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie nikt nie będzie się nudził. W programie: gry, zabawy i animacje, karaoke, malowanie twarzy, dmuchańce, zawody sportowe dyskoteka i piana party. Wszystkie atrakcje tego dnia będą bezpłatne.

Piana party

„Piana party” czyli białe szaleństwo" w środku lata, rozpocznie się o godz. 17:00. W pierwszej edycji wakacyjnej strefy dziecka odbyło się święto kolorów, teraz czas na nowość, która – jak przewidują organizatorzy – będzie równie atrakcyjna.

Zabawa w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie potrwa do godz. 19:00.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Przeleciała pół świata dla Igi Świątek! Niezwykła podróż kibicki z Tajwanu do Polski
Sonda
Czy Natasza Urbańska w The Voice Kids to dobry wybór?