Walentynkowe zwiedzanie wieży bramnej

i

Autor: arch. MBP w Braniewie Wieża Bramna już z walentynkowym wystrojem.

Walentynkowe zwiedzanie wieży bramnej

2021-02-08 23:49

Walentynkowe zwiedzanie wieży bramnej. To propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie. Pierwsza tak wyjątkowa w tym roku, druga po nocnym zwiedzaniu, które zaproponowano mieszkańcom na Halloween.

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza w niedzielę 14 lutego do zwiedzania wieży bramnej w godz. 12.00 – 16.00. Wśród przewidywanych atrakcji dla zwiedzających znalazły się m.in. podziwianie zimowej panoramy miasta, bookcrossing i konkurs fotograficzny. “Zróbcie sobie zdjęcie w walentynkowej scenerii wieży – zachęcają organizatorzy, a fotografie wykonane w czasie walentynkowych odwiedzin wieży, zamieszczone w komentarzu pod tym postem wezmą udział w konkursie. Wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. Dwóch wybiorą  internauci, będą to zdjęcia z największą ilością lajków. Pierwsze miejsce wytypuje organizator.

Walentynkowe zwiedzanie wieży bramnej to pierwsza tak wyjątkowa w tym roku, druga po nocnym zwiedzaniu, które zaproponowano mieszkańcom na Halloween.

- Pozytywnie zaskoczyła nas wówczas wysoka frekwencja – mówi Elżbieta Jakubowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Kto pokocha podopiecznych schroniska w Henrykowie?
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?