Wspólnie z braniewską policją  przeciwdziałają alkoholizmowi

i

Autor: arch. KPP Braniewo Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony kierujących.

Wspólnie z braniewską policją przeciwdziałają alkoholizmowi

2022-11-15 6:51

Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, Urząd Miasta Braniewo oraz Braniewskie Stowarzyszenie Abstynenckie nawiązali współpracę, której głównym celem jest przeciwdziałanie alkoholizmowi.

W czwartek (10.11.2022r.) Komendant Powiatowy Policji w Braniewie spotkał się z przedstawicielami Braniewskiego Stowarzyszenia Abstynentów. Spotkanie zaowocowało  podjęciem współpracy współpracy w celu przeciwdziałania alkoholizmowi na terenie powiatu braniewskiego oraz wypracowaniu mechanizmów, które pozwolą dotrzeć do jak największej liczby osób dotkniętych problemem alkoholowym.

Alkoholizmowi mówią NIE

Już w poniedziałek (14.11.2022r.) policjanci ruchu drogowego wspólnie z członkami Braniewskiego Stowarzyszenia Abstynenckiego przeprowadzili akcję profilaktyczną. W trakcie porannych kontroli trzeźwości wręczali kierującym ulotki informacyjne, które przedstawiały jakie ryzyko oraz konsekwencje niesie ze sobą kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu. Na kierujących poza badaniem trzeźwości czekał również skromny upominek w postaci zapachu samochodowego. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony kierujących.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Tak Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Imprezy nie będzie!
Sonda
Zwracasz uwagę na to, z jakiego materiału wykonana jest twoja bielizna?