Zatrzymali naczepę na przejściu w Grzechotkach

i

Autor: W-M Straż Graniczna Zatrzymali naczepę na przejściu w Grzechotkach

Zatrzymali naczepę na przejściu w Grzechotkach

2021-07-02 12:28

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali naczepę marki Schmitz o szacunkowej wartości 25 tys. zł.

Ddo odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski stawił się samochodem ciężarowym wraz z naczepą 51-letni mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń, co do oznaczeń identyfikacyjnych naczepy.

Widoczne były ślady ingerencji w pole numerowe VIN. Ponadto z dokumentów wynikało, że pochodzi ona z 1996 roku, natomiast weryfikacja podzespołów świadczyła o tym, że była wyprodukowana w 2005 roku.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach naczepę o wartości 25 tys. zł zatrzymali i prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE