Zgubił amfetaminę płacąc za paliwo. To się wydarzyło w Braniewie

i

Autor: www.pixabay.com W chwili, gdy mężczyzna płacił za zatankowane paliwo, z jego portfela wypadły narkotyki.

Zgubił amfetaminę płacąc za paliwo. To się wydarzyło w Braniewie

2021-03-18 23:53

Policjanci z Braniewa zatrzymali kierowcę motoroweru, który na jednej z miejscowych stacji paliw zgubił narkotyki. O nietypowym znalezisku pracownicy powiadomili policjantów, którzy zatrzymali podejrzanego.

Na początku tygodnia oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony przez pracownika jednej z miejscowych stacji paliw o tym, że klient pozostawił na ladzie niecodzienną zgubę. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w chwili, gdy mężczyzna płacił za zatankowane paliwo, z jego portfela wypadły narkotyki. 30-latek nie zorientował się jednak, że poza pieniędzmi pozostawił na stacji coś jeszcze i odjechał motorowerem. Czujnością wykazali się natomiast pracownicy, którzy od razu poinformowali o tym fakcie policjantów.

Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, ustalili dane ich właściciela,a śladem 30-latka ruszył policyjny patrol, który zatrzymał podejrzanego. Mężczyzna noc spędził na komendzie. Następnego ranka kryminalni przedstawili 30-latkowi zarzut posiadania amfetaminy. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że 30-latek kierował pod działaniem narkotyków– odpowie wówczas za kolejne przestępstwo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Rozlewał po stacji benzynowej paliwo z dystrybutorów. Było o krok od tragedii. Przyjazd policji nie pomógł.
Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?