Zima jeszcze nie odpuściła. Na drogach znowu ślisko

i

Autor: asp. T. Gierko/ KP PSP w Braniewie

Zima jeszcze nie odpuściła. Na drogach znowu ślisko

2021-03-19 23:57

Na drogach wciąż niebezpiecznie. Na asfalcie śnieg, lód I błoto pośniegowe. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Tylko w piątek, 19 marca 2021 roku braniewscy strażacy interweniowali dwukrotnie w zdarzeniach z udziałem pojazdów osobowych.

Pierwsze wezwanie dotyczące wypadku z udziałem peugeota wpłynęło do straży pożarnej około godz. 10:00. Na drodze powiatowej Pakosze – Kierpajny Wielkie kierująca peugeotem straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały dwie kobiety. Kierująca na mocy decyzji ratownika medycznego została przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków – ochotników z OSP Pieniężno, strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Braniewie, funkcjonariuszy policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 13:20 na drodze wojewódzkiej nr 507 w pobliżu Świętochowa gm. Braniewo. Kierujący autem osobowym próbując ominąć leżący na drodze konar drzewa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Na szczęście kierujący peugeotem nie odniósł obrażeń. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy PSP z Braniewa oraz funkcjonariusze policji.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Proces kierowcy ciężarówki, który wjechał w autobus z uczniami
Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE