Zima jeszcze nie odpuściła. Na drogach znowu ślisko

i

Autor: asp. T. Gierko/ KP PSP w Braniewie

Zima jeszcze nie odpuściła. Na drogach znowu ślisko

2021-03-19 23:57

Na drogach wciąż niebezpiecznie. Na asfalcie śnieg, lód I błoto pośniegowe. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Tylko w piątek, 19 marca 2021 roku braniewscy strażacy interweniowali dwukrotnie w zdarzeniach z udziałem pojazdów osobowych.

Pierwsze wezwanie dotyczące wypadku z udziałem peugeota wpłynęło do straży pożarnej około godz. 10:00. Na drodze powiatowej Pakosze – Kierpajny Wielkie kierująca peugeotem straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały dwie kobiety. Kierująca na mocy decyzji ratownika medycznego została przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków – ochotników z OSP Pieniężno, strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Braniewie, funkcjonariuszy policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 13:20 na drodze wojewódzkiej nr 507 w pobliżu Świętochowa gm. Braniewo. Kierujący autem osobowym próbując ominąć leżący na drodze konar drzewa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Na szczęście kierujący peugeotem nie odniósł obrażeń. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy PSP z Braniewa oraz funkcjonariusze policji.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Proces kierowcy ciężarówki, który wjechał w autobus z uczniami
Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?