Złodziej złapany na gorącym uczynku w jednym z braniewskich sklepów

i

Autor: www.pixabay.com

KRYMINALNE

Złodziej złapany na gorącym uczynku w jednym z braniewskich sklepów

2023-09-06 8:45

Bycie policjantem nie kończy się danego dnia po zakończeniu służby. W swoim czasie wolnym policjant z Posterunku Policji we Fromborku ujął i przekazał braniewskim policjantom sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w jednym z braniewskich sklepów.

O tym, że policjantem jest się nawet poza pełnieniem obowiązków służbowych udowodnił jeden z funkcjonariuszy Posterunku Policji we Fromborku. W poniedziałek (04.09.23 r.) robiąc zakupy w jednym z braniewskich sklepów zauważył, że pewien mężczyzna kieruje się w stronę wyjścia ze sklepu z towarem, za który nie zapłacił.

Szybka reakcja policjanta

Policjant ujął mężczyznę i powiadomił dyżurnego Komendy Policji Powiatowej w Braniewie, który skierował na miejsce patrol ogniwa patrolowo – interwencyjnego. Mężczyzna nie posiadał pieniędzy, aby uregulować należność za skradziony towar. Funkcjonariusze wystosowali wniosek do sądu o ukaranie za wykroczenie, którego się dopuścił.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Świętokrzyskie. 31. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce
Sonda
Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny padł kiedyś ofiarą oszustów?