Złodzieja zainteresowały kontenery na terenie budowy

i

Autor: www.pixabay.com Podejrzany włamał się do kontenerów na terenie budowy w gminie Frombork.

Złodzieja zainteresowały kontenery na terenie budowy

2021-04-01 6:25

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi gminy Tolkmicko. Z ustaleń kryminalnych wynika, że podejrzany włamał się do kontenerów na terenie budowy w gminie Frombork, skąd zabrał mienie o wartości ponad 7 tys. zł.

24 marca 2021r. oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o włamaniu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że z terenu budowy zniknęły m.in. przewody oraz lampy. Wartość strat poszkodowany oszacował na ponad 7 tys. zł. Sprawą zajęli się kryminalni. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze wytypowali osobę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem. 24-latek trafił do policyjnej celi w miniony poniedziałek (29.03).

Kryminalni w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli większość utraconego mienia. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Morderstwo w Kozłowie (powiat miechowski)
Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?