Znamy atrakcje Braniewskiego Jarmarku Mikołajkowego!

i

Autor: arch. BCK

ŚWIĄTECZNIE

Znamy atrakcje Braniewskiego Jarmarku Mikołajkowego!

2023-12-05 6:59

To będzie wyjątkowo klimatyczne oraz rozświetlone wydarzenie. Braniewski Jarmark Mikołajkowy odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2023 w godz. 11:00 – 16:00 na Placu ks. prał. Tadeusza Brandysa w Braniewie.

Na takie wydarzenie czeka się cały rok, podobnie jak na święta Bożego Narodzenia. Braniewski Jarmark Mikołajkowy odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2023 w godz. 11:00 – 16:00 na Placu ks. prał. Tadeusza Brandysa w Braniewie.

- To będzie wyjątkowo klimatyczne oraz rozświetlone wydarzenie - zapowiadają organizatorzy. Przygotowaliśmy mnóstwo mikołajkowych oraz świątecznych atrakcji a w nich między innymi:Wioskę Świętego Mikołaja gdzie będziemy mogli napisać oraz wysłać list do Mikołaja lub naszych bliskich. Wspólnie zapakujemy prezenty i stworzymy świąteczne stroiki. Oficjalnie przywitamy Mikołaja, który zabierze nas w podróż swoim zaprzę­giem.

Kiermasz Bożonarodzeniowy to także miejsce, gdzie znajdziemy lokalne stoiska z przetworami świątecznymi, napijemy się gorącej herbaty i barszczu wigilijnego oraz zakupimy piękne ozdoby. Zwiedzimy zagrodę ze zwierzętami, oraz będziemy mogli wesprzeć OTOZ ANIMALS podczas zbiórki karmy dla ich podopiecznych. Weźmiemy udział w akcji „Zielona Gałązka” gdzie będziemy mogli dostać gałązki, które ozdobią nasze świąteczne stoły. Wspólnie z władzami miasta zaśpiewamy utwór „Dzień jeden w roku” oraz weźmiemy udział w Mikołajkowej Zumbie.

Świąteczny koncert

Na scenie głównej odbędzie się Mikołajkowy Koncert. Zaprezentują się nauczyciele oraz uczniowie z braniewskich szkół podstawowych, sekcja wokalna BCK, którą prowadzi Dorota Sobolewska, sekcja instrumentalna BCK wraz z prowadzącym Gracjanem Kalandykiem oraz sekcja taneczna BCK na czele instruktorem Izą Gajdamowicz w wyjątkowym tańcu Mikołaja

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe
Sonda
Lubisz filmy z serii "Listy do M"?