Żołnierze z Braniewa w przedświątecznej akcji charytatywnej

i

Autor: arch. 9BBKPanc. To był wyjątkowy dzień. Pełen serdecznych uśmiechów, wzajemnej życzliwości i wzruszeń.

Żołnierze z Braniewa w przedświątecznej akcji charytatywnej

2022-12-16 6:56

Żołnierze z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej wybrali się z przedświąteczną wizytą do zaprzyjaźnionej placówki czyli Domu Dziecka we Fromborku. Ze sobą zabrali mikołaja i wór prezentów.

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia mikołaj z 9 brygady z Braniewa odwiedził Dom Dziecka "Słoneczne Wzgórze" i "Promyk" we Fromborku. Wychowankowie otrzymali w prezencie od żołnierzy wiele atrakcyjnych podarunków, w tym m.in. 10 rowerów. Były także słodycze czy piękny domek dla lalek.To efekt przedświątecznej akcji charytatywnej, którą zorganizowało już po raz kolejny z rzędu Stowarzyszenie Rodzina Wojskowa Braniewo.

Wizyta mikołaja w mundurze

To był wyjątkowy dzień. Pełen serdecznych uśmiechów, wzajemnej życzliwości i wzruszeń. I to nie tylko obdarowanych, ale także obdarowujących – żołnierzy i pracowników 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. To dzięki ich wielkim sercom, zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy, smutki i troski podopiecznych fromborskiego domu dziecka tego dnia odeszły w zapomnienie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Najlepsze rockowe świąteczne piosenki!
Sonda
Czy prezent z drugiej ręki to dobry pomysł?