23-letnia modelka robi furorę w internecie. Jej nagranie jest hitem. Ma już ponad 700 mln wyświetleń!

i

Autor: Unsplash, TikTok: looooooooch

Ciekawostka

23-letnia modelka robi furorę w internecie. Jej nagranie jest hitem. Ma już ponad 700 mln wyświetleń!

2024-04-23 11:07

Australijska modelka Leah Halton robi furorę w internecie. Jej zaledwie kilkunastosekundowe nagranie na TikToku obejrzały miliony internautów i szybko okrzyknięto ją nową królową internetu. Co znalazło się na nagraniu, że zyskało tak ogromną popularność? Szczegóły na ten temat w artykule poniżej.

23-letnia modelka królową internetu. Jej nagranie widziały miliony internautów

Każdy, kto chce zaistnieć w mediach społecznościowych czy na YouTube wie, że nie jest to prosta sprawa. Aby zyskać popularność, należy nieźle się napracować. Jednak niektórym udaje się ta sztuka wyjątkowo szybko i bez większego wysiłku. Przykładem może być 23-letnia modelka Leah Halton z Australii. Pochodząca z Melbourne influencerka przez kilka ostatnich lat publikowała treści dotyczące mody i urody. Współpracowała nawet ze znanymi markami, takimi jak Princess Polly Boutique, Fashion Nova, Juice Couture czy White Fox. Młoda kobieta nie miała ogromnych zasięgów aż do lutego bieżącego roku, gdy wstawiła na TikToka nagranie pod tytułem „Lato”.

Niektórzy mówią wręcz o tym, że 23-latka zhakowała algorytm TikToka, bo w ciągu niecałych dwóch miesięcy od publikacji wideo, osiągnęła ponad 740 mln wyświetleń. Nagranie ma zaledwie 12 sekund, a modelka nic spektakularnego na nim nie robi. Po prostu porusza ustami do słów piosenki YG Marleya „Praise Jay In the Moonlight”, ale to wystarczyło, aby Australijkę okrzyknięto królową internetu.

Leah Halton pobije rekord na TikToku?

Internauci są zachwyceni nagraniem. Komentują je, lajkują, a nawet parodiują. Liczba wyświetleń wideo sprawiła, że Halton zyskała ogromną popularność. Modelka jest bliska tego, żeby pobić rekord TikToka na najbardziej lajkowany film serwisu. Klip influencerki Belli Poarch ma 65 mln lajków i to ona jest rekordzistką na ten moment, jednak film 23-latki osiągnął już ponad 50 mln polubień, w związku z tym Australijka może jej ten tytuł odebrać.

Internauci porównują Leah Halton do amerykańskiej piosenkarki Madison Beer. Obie kobiety mają podobny typ urody. W komentarzach fani wielokrotnie pytali ją, czy jest młodszą siostrą Amerykanki.

Ta jedna Ciotka bawi internautów i zyskuje fanów na TikToku!

QUIZ Jak dobrze znasz trendy z TikToka? 10/10 tylko dla prawdziwych SLAY QUEEN

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Dokończ zdanie: "Me, obssesed with me?":